Ще на початку цієї весни мій чоловік сказав, що поїде в село допомагати своєму братові будувати будинок. А тепер виявилося, що ніякого брата і будівництва за містом немає. І весь цей час він мене обманював і жив в іншої жінки. Наші спільні знайомі мені розповіли, що чоловік пішов до значно молодшої від мене жінки, навіть кажуть, що він сам біля неї помолодшав

 

Мені 55 років, чоловік на 3 роки старший за мене. У нас є доросла донька. Вона заміжня, з чоловіком живе окремо. У неї своє життя, свої турботи. Особливо зараз, коли вона чекає другу дитину.

Ми з чоловіком живемо дуже добре, у нас велика простора квартира, автомобіль. Чоловік при посаді. Я також на роботу ще ходжу. Всі друзі і знайомі завжди вважали нас ідеальною парою. Мій чоловік дуже імпульсивний і емоційний, а я більш стримана і спокійна.

Ми завжди доповнювали один одного як дійсно дві половинки одного цілого. Чоловік мій ніколи ніяких причин для ревнощів мені не давав. Я ніколи не підозрювала його в невірності. У мене навіть думок таких не було. Після роботи одразу додому, гроші все в сім’ю. Ну зразковий сім’янин.

І тут як грім серед ясного неба. Його слова поділили моє життя на «до» і «після». Я до себе прийти не можу після почутого: «Все скінчено. У мене є інша. Я від тебе йду…».

Я коли дочці подзвонила і розповіла все, вона теж не відразу повірила. Як же так? А як же наша ідеальна сім’я? Як же двадцять шість років шлюбу? Значить, для нього все це нічого не значить…

Тривожні дзвіночки з’явилися ще на початку минулої осені. Я помітила, що чоловік до мене трохи охолов. А потім я почала сильно набирати вагу і він не соромився мені про це говорити. Чоловік постійно повторював, що я себе запустила і така дружина йому не подобається.

Я помітила, що дратую його. Він постійно чіплявся до дрібниць і заводився з пів обороту. А на початку березня мій чоловік сказав, що поїде в село допомагати своєму братові будувати будинок.

А тепер виявилося, що ніякого брата і будівництва за містом немає. І весь цей час він мене обманював і жив в іншої жінки. І це я не від людей дізналася. Це він сам мені в усьому зізнався.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩