Марина пішла від чоловіка з дитиною на руках і без грошей. Через 5 років вони зустрілися

 

Марина – абсолютно звичайна жінка, яка любила свого чоловіка і вийшла за нього заміж. Чоловік запевняв її, що вона повинна стати домогосподаркою, піклуватися про нього, будинок і майбутніх дітей. Однак говорити і жити – це різні речі.

Чоловік не зміг прийняти того, що жінка перебуває вдома. Все стало ще гірше, після того як Марина завагітніла. Потрібні були кошти на підтримання себе і малюка, а працювати не дозволяло здоров’я. Чоловік був злий, іноді агресивний. Він постійно дорікав жінку в різних дрібницях і знаходив привід посваритися.

Як мудра жінка Марина намагалася згладити кути і приборкати запал чоловіка. Глибоко в душі жінка сподівалася, що після народження дитини все зміниться. Так і сталося, але не в кращу сторону.

Відразу після того, як дружина переступила поріг будинку з немовлям, чоловік вимагав, щоб вона виконувала свою роботу по дому. Він не допомагав дружині, не дбав про дитину. Жінка просила гроші на харчування дитині і собі, проте чоловіка це дратувало. Він не хотів витрачати свій заробіток саме так.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩