Було чутно, що у ванній ллється вода. «Миється,» – майнула в голові у дівчини. Вона розстебнула пальто, дістала пляшку шампанського і раптом побачила як з кухні поспішно виходить якась дівчина, розгублено задкує до дверей, узувається і зі словами: «Вибачте, я не встигла піти», – вибігає з квартири

 

Софія вийшла з магазину, поправила сумку на плечі і стала набирати повідомлення чоловікові. Усміхнулася, і додала ще одне – поцілунок.

Дівчина була дуже щаслива, підвищення по роботі вона чекала два роки, затримувалася допізна, не брала відпусток і лікарняних, все заради заповітної посади начальника відділу.

І ось сьогодні їй оголосили, що саме вона отримує цю посаду. Софія летіла додому. Пляшка шампанського побрязкувала об баночку з оливками.

Ліфт не працював, вона побігла по сходах, все з тієї ж усмішкою дістала ключ і він весело дзенькнув в свердловині. У коридорчику Софія скинула черевики.

Було чутно, що у ванній ллється вода. «Миється,» – майнула в голові у дівчини. Вона розстебнула пальто, дістала пляшку шампанського і раптом побачила як з кухні поспішно виходить якась дівчина, розгублено задкує до дверей, узувається і зі словами: «Вибачте, я не встигла піти», – вибігає з квартири.

Софія зблідла, піт виступив на лобі і в очах відразу потемніло.

У той же момент з ванної вийшов чоловік. Він витирався рушником, а Софія стояла і розгублено дивилася на нього.

Що вона могла подумати? А й не треба було думати – вона бачила все на власні очі.

– Ти моє повідомлення бачив? – запитала бліда Софія.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩