Спочатку здали в дитячий будинок, а коли він розбагатів – згадали про нього. Його реакція була безцінною

 

Прийняти рішення було нелегко. Але батьки все-таки вирішили віддати свого сина в дитячий будинок, незважаючи на те, що йому було вже сім років. Дорослі усвідомили, що не можуть фінансово тягнути двох дітей. Молодшого залишили собі, а старшого відправили до притулку. Мовляв, він уже пізнав суть батьківської любові, вистачить.

– Ми тебе заберемо, коли з’являться гроші. Я обіцяю! Чекай нас і слухайся вихователів! – сказала йому мама на прощання.

Перший час вони приходили до Сергія кожні вихідні. Вони привозили йому гостинці, іноді відвозили із собою. А потім почали потроху забувати про його існування. Коли хлопчикові виповнилося 10 років, батьки взагалі перестали приїжджати. Тоді Сергій зрозумів, що йому брехали, сподіватися треба тільки на себе.

Він був розумним і цілеспрямованим. Займався спортом і читав різні книги. Він хапався за будь-які можливості, тому без проблем став студентом престижного ВУЗу. Всі педагоги нахвалювали здатного Сергія, добродушного і старанного. Коли хлопець закінчив четвертий курс, він перевівся на заочне відділення, адже йому запропонували роботу в елітній компанії.

Керівник давно придивлявся до Сергія, вирішив взяти його в свою команду. Через кілька років хлопець і сам добрався до керівної посади. Тоді життя і закрутилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩