ВOНИ ОДPУЖИЛИСЯ. ПIСЛЯ ВЕСIЛЛЯ ЕЛЛА НE СКAЗАЛА ЧОЛOВІКОВІ ПPО ІСНYВАННЯ ДPУГОЇ КВAРТИРИ

 

Вoни одpужилися. Пiсля весiлля Елла нe скaзала чолoвікові пpо існyвання дpугої квaртири.

Елла рано вийшла заміж за Ігоря, — розповідає Popularthings4u.com. Кожному було по 23. У них народився син Григорій. Після розлучення колишній чоловік переїхав в закордон, як тільки одружився з своєю новою дівчиною. Вони заснували свій бізнес і стали жити там. Хлопчик Елли Григорій кілька разів бував у батька. Йому там дуже сподобалося, і він вирішив залишитися там. Джерело

Коли він підріс, закінчив університет і влаштувався там — працював і жив собі на втіху. Його бабуся по батьківській лінії померла, залишивши йому свою квартиру. Тоді син звернувся до Елли й запропонував робити з квартирою все, що їй заманеться. У нього в Європі не було проблем з житлом або харчуванням.

Тому Елла стала здавати квартиру. Отримані гроші вона відкладала. За кілька років там зібралася пристойна сума. У Елли була робота, власний будинок і її життя не було поганим. Жінка відкладала на чорний день – раптом коли-небудь знадобиться. Вона була вже немолода і була впевнена, що гроші знадобляться в інших випадках.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩