САША СКАЗАВ, ЩО ВІН ЗІ СВОЄЇ КВАРТИРИ ЙТИ, А ТИМ БІЛЬШЕ ВИПИСУВАТИСЯ НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ. А ЯКЩО Я ЗБЕРУСЯ ВИПИСАТИ ЙОГО ЧЕРЕЗ СУД, ТО ВІН ЗАЯВИТЬ НА МЕНЕ В 0ПІКУ

 

— Ми з Сашком живемо 8 років в цивільному шлюбі, хоча по факту який це шлюб? Співжиття — розповідає Жанна.

— Коли народилася молодша дочка, я отримала виплату на дитину. Чоловік відразу поклав око на ці кошти, дуже хотів поміняти машину. Коли я відмовилася віддавати ці гроші на зміну машини, то він мені запропонував купити його квартиру, в якій ми живемо. Я мала відкладені гроші, депозит, тому вирішила, що це досить непогана інвестиція.

Словом, не довго думаючи, погодилася. А що? З огляду на те, що ми з ним не розписані і на різних прізвищах, то у ні в кого і питань не виникло. Квартиру я купила, вписала туди себе і дітей, Сашко підписав зобов’язання про те, що впродовж трьох місяців він повинен виписатися з уже колишньої квартири.

Як і планувалося, Саша купив собі нову машину, не з салону, звичайно, але тим не менш пристойну іномарку, стару продав. А ось виписуватися він не збирається донині, хоча пройшов вже рік з моменту здійснення покупки мною квартири.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩