Але днями я випадково почула розмову свекрухи з чоловіком. Вони обговорювали купівлю квартири, яка буде власністю свекрухи. Якщо чесно, то мені прикро і за мого чоловіка, і за мене. Невже вони настільки погано до мене ставляться, що не хочуть довірити синові квартиру ?! Так можна було просто всім разом сісти і обговорити цю покупку. Мої батьки теж із задоволенням взяли б участь в цьому. Та й ми з чоловіком могли б взяти частину грошей в кредит. І не потрібно було б всіх цих секретних розмов

 

Заміж я вийшла півроку тому. Живемо ми поки з батьками чоловіка. Мої стосунки з свекрами можу назвати прекрасними. Конфліктів між нами не було з самого початку. Я намагаюся підтримувати їх порядки в сім’ї, а якщо щось пропускаю, то вони мені по-дружньому про це говорять, і все стає на свої місця.

Хтось скаже, що я, так би мовити, «підлещуюсь», але це зовсім не так. Просто я вихована таким чином, що старших треба поважати і шанувати їх поняття, а якщо ти змушена проживати разом, то будь люб’язна зважати на це. Мені б теж не сподобалося, якби дружина мого сина з порога почала б качати свої права і творити що захоче і де захоче. Тому, я з повагою ставлюся до батьків чоловіка.

Зі свекрухою ми взагалі можемо вечорами посидіти за чашкою чаю і поділитися останніми новинами. Я можу з легкістю розповісти свої якісь сумніви і нерозуміння, а вона, в свою чергу, із задоволенням мені підкаже чи допоможе.

У мене є дуже хороша подруга. Вона теж нещодавно заміжня, але жити вони стали відразу в орендованій квартирі. У неї, на відміну від мене, відносини зі свекрами не складаються, тому вони і не стали ризикувати і жити разом з ними. Напевно, правильно зробили. Але мені зовсім не в тягар спільне проживання, а навпаки, навіть цікаво і не нудно. Може вся справа в тому, що квартира у моїх свекрів велика, і ми можемо вільно розійтися по своїх кімнатах і побути наодинці.

Так ось, подрузі нещодавно батьки купили квартиру, але на неї оформляти не стали. А записали її на маму. Таким чином, вони нібито підстрахувалися. Але, на мій погляд, такий вчинок ставить під сумнів відносини молодих і ніби як викреслюють молодого з родини. Мені здається, що в такому випадку краще було б купити житло навпіл з його батьками і оформити житло на дітей. Коли людина відчуває себе повновладним господарем, то й відчуває себе впевненіше.

Своїми думками я поділилася зі свекрухою. Вона, правда, не стала коментувати дану ситуацію, а просто помітила, що, скільки людей, стільки й думок. Більше ми до цієї розмови не поверталися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩