Років сім тому познайомився я з жінкою з райцентру, та й переїхав до неї. Через кілька місяців приїхали до нас в гості моя сестра з чоловіком. Попросилися пожити в моїй квартирі. Я ж прожив в приймах скільки зміг, і ось півтора року тому ми з тією жінкою розлучилися. Повернувся до себе. Сестра з чоловіком у мене обжилися, і з’їжджати не хочуть

 

Я чоловік не молодий, мені вже 62 роки. Сестра на чотири роки старша за мене. 25 років тому, коли постало питання про успадкування житла, ми домовилися, що трикімнатна квартира наших батьків, яка знаходилася в центр міста, дістанеться їй. У неї була доросла дочка на виданні і чоловікові до роботи близько.

Я мав доглядати нашу бабусю і успадкувати її двокімнатну квартиру в старому будинку.

Так все і вийшло. Сестра видала заміж дочку і няньчила онука. Коли не стало бабусі, я потихеньку облаштував її квартиру. Фактично зробив капітальний ремонт із заміною комунікацій у всьому стояку. Опалення автономне автоматичне, водопідігрів теж, напруга стабілізована, встановив хорошу побутову техніку. Думав, що тепер заживу спокійно.

Років сім тому познайомився я з жінкою з райцентру, та й переїхав до неї. Через кілька місяців приїхали до нас в гості моя сестра з чоловіком. Попросилися пожити в моїй квартирі. Дочка, мовляв, знову чекає дитину. Нехай вони вчотирьох живуть в трикімнатній, а вони поживуть поки у мене. А там дачу продадуть, гараж, одну з машин і куплять собі квартиру.

Я погодився, це ж заради рідної сестри. Вони переїхали. Я ж прожив в приймах скільки зміг, і ось півтора року тому ми з тою жінкою розлучилися. Повернувся до себе. Сестра з чоловіком у мене обжилися, і з’їжджати не хочуть. Та й не можуть. Чоловікові її вже під 70, хворіє. До того ж у дочки і без них тіснота. Дачу з машиною і гараж так ніхто і не купив, та й ціни нині такі, що на квартиру не вистачить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩