На Новий рік моя дівчина сказала мені, що чекає дитину. Я дуже зрадів! Та виявилося, що дитинка не моя. Я все одно хочу з нею одружитися, хоча вона й чекає дитину від нашого спільного колеги. Але я проти, щоб вона повідомляла про дитину батькові, адже тоді ми будемо з ним пов’язані

 

Мені 27 років. Переїхав два роки тому в інше місто на нову роботу. Знімаю квартиру, працюю, займаюся улюбленою справою. Перед переїздом розійлися з дівчиною, бо зрозуміли, що відносини на відстані нам не підійдуть. а вона переїхати зі мною не схотіла.

Зараз я працюю в хорошій компанії на керівній посаді. У підпорядкуванні у мене є співробітники, які, як і трапляється у нас в компанії, переходять з одного відділення в інше. Ось так склалося, що моя нинішня дівчина перейшла працювати в мій відділ, і ми з нею закохалися одне в одного. Це було прекрасно! Я відчував, що знайшов свою рідну людину, схожу на мене, але в той же час ми такі різні. тому нам було не нудно і дуже цікаво. Все це і зараз є, якщо чесно. Я її, як і раніше, люблю…

***

У нашій компанії в моєму відділі працював чоловік, старший за мене на 10 рокі. І ось моя дівчина почала мені говорити про те, що він їй подобається як друг. З її слів вони схожі характерами, обоє запальні і постійно знаходять теми для розмови.

Спочатку це спілкування між ними було дійсно дружнє, як між колегами, не більше, а я вже тоді почав переживати з цього приводу, ревнувати, і говорив своїй дівчині про те, що мені не подобається її спілкування з ним. Я бачив, що цей чоловік починав виявляти саме чоловічий інтерес до неї. У нас почалися непорозуміння. сварки. Все це тривало 2-3 місяці. Якось ми не спілкувалися кілька днів зовсім. Потім знову відновили спілкування. Хочу сказати, що на той момент ми не були повністю близькі з моєю дівчиною.

Перед Новим роком я став помічати у неї в шафці подаруночки від цього чоловіка. не дорогі, але подарунки.

Я питав у неї: «Що це таке, чому ти дозволяєш дарувати подарунки і, найголовніше, приймаєш їх?». На що отримував відповідь: «А що тут такого? Просто смаколики від колеги по роботі».

Я пішов до нього з’ясувати, що це таке, і чому, а головне, для чого він це робить? Його відповідь мене здивувала. Він мені розповів, що закохався в неї і буде за неї боротися.

Він продовжував робити їй подарунки, а вона продовжувала їх приймати і робити вигляд, що тут немає нічого такого.

А ми з нею продовжували зустрічатися. Вона мене запевняла, що він просто друг, і таких друзів у неї ніколи не було, що просто так легко вона не зможе від нього відмовитися. Але обіцяла, що поступово нібито зведе нанівець їхнє спілкування.

І так, дійсно, подарунки припинилися, припинилося спілкування по телефону. Я наче і забув уже історію з цією людиною, але потім знову вони стали спілкуватися. Я розумів, що вона надає перевагу йому в спілкуванні, а не мені. Було гірко, але я хотів її завоювати.

Все ходило по колу. Я кажу їй, що мене не влаштовує, вона на час припиняє з ним спілкування, потім знову починає. Потрібно віддати їй належне: вона ніколи від мене не приховувала нічого. Завжди все говорила в очі і правду. І в той час, коли вони між собою не розмовляли, вона мені завжди говорила як їй важко, що вона думає про нього. Я намагався її підтримати і говорив, що все пройде. І наче пройшло. Я зітхнув з полегшенням. Але ж ми працюємо в одному місці, всі троє.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩