Але тепер я не могла, та й не хотіла ділити його з дружиною. Я хотіла, щоб він завжди був зі мною, щоб ми жили разом і виховували разом нашого хлопчика.

 

Все почалося ще п’ять років тому. Я працювала на одному підприємстві секретарем. Робота була не важка, вона мене повністю влаштовувала, та й на зарплату я ніколи не скаржилася. Начальник у мене був дуже хороша людина. Його звали Юрій Іванович, йому трохи за тридцять, він був старший за мене на десять років. У нього була дружина і маленька донька.

Одного разу, на честь Нового року у нас на роботі була вечірка, на яку були запрошені всі співробітники. В той вечір я чудово провела час і так вийшло, що ми з моїм начальником почали спочатку танцювати, потім довго спілкувалися.

До кінця вечора, він запропонував мені поїхати до нього додому, дружини і дитини не було вдома. Я погодилась. З цього моменту я стала з ним зустрічатися.

На роботі ми ретельно приховували наші відносини. Зустрічалися ми у мене вдома. Зрозуміло, від його дружини ми приховували всі наші зустрічі. Наші відносини переросли в справжнє кохання. Я його дуже покохала і він мене теж. Але йти від дружини Юрій не збирався. Через рік я зрозуміла, що скоро стану мамою і сказала про це коханому, він був не проти, і навіть зрадів. Сказав, що все життя мріяв про сина.

Через дев’ять місяців в мене з’явився здоровий і красивий хлопчик. Юрій ніяк не міг ним намилуватися. Але тепер я не могла, та й не хотіла ділити його з дружиною. Я хотіла, щоб він завжди був зі мною, щоб ми жили разом і виховували разом нашого хлопчика. Я вирішила поставити йому умови, або ми, або його дружина з дитиною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩