– НЕ МРІЙТЕ, ЩОБ ВАШ СИН ОДРУЖИВСЯ: РОЗПОВІДЬ СВЕКРУХИ, ЯКА ДУЖЕ ХОТІЛА БУТИ ХОРОШОЮ

 

Антоніна Сергіївна дуже хотіла, щоб її син одружився. Вона вже втомилася за ним доглядати і мріяла, що він перейде в руки турботливої ​​дружини і вона нарешті зможе вільно зітхнути. Діма, її син, дожив до 35 років, а сім’єю так і не обзавівся, навіть не пробував. Все їздив на якісь заробітки, міняв без кінця роботу, а грошей як не було, так і немає.

Вранці мати встає раніше, готує сніданок і обід з собою дорослому сину. А ввечері чекає з вечерею. І добре, якщо син прийшов вчасно, значить ляже на диван і буде дивитися телевізор, а якщо немає, то напiдпuтку буде бродити і приставати з розмовами про несправедливe життя. Джерело

І ось диво, син прийшов з дівчиною. Антоніна Сергіївна так зраділа, що не відразу помітила, що дівчина дуже пoшaрпанa життям. Вони швидко прошмигнули в кімнату Діми і включили телевізор. Вранці жінка, як зазвичай приготувала синові їжу і проводила на роботу. У дверях запитала, як звуть дівчину. «Лєнка, ти її не ображай», – на ходу попросив Діма.

Лєна весь день не виходила з кімнати. Тільки з поверненням Діми Олена вся заспана пройшла у ванну і назад. Вечерю Діма забрав в свою кімнату. Так тривало цілий тиждень. Антоніна Сергіївна без сина не наважувалася турбувати дівчину, а та днем ​​не виходила з кімнати.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩