– МОЖЕТЕ ЇЙ НЕ ПОЯСНЮВАТИ, ЇЇ ВСЕ ОДНО НА ВЕСІЛЛІ НЕ БУДЕ! – ВUГУКНУЛА ЩАСЛИВА НАРЕЧЕНА. ЯК ВИЯВИЛОСЯ, НЕ ТАКА ВОНА МЕНІ УЖЕ І ПОДРУГА

 

– Тебе все одно на наше весілля не запрошували! – сказала подруга.

Ще зі шкільної лави є у мене хороший друг. Не найближчий, не самий далекий, просто надійний вірний друг. Ми завжди спілкувалися, допомагали один одному. Ні про що більше мова ніколи не йшла. 3 роки тому він зустрів дівчину своєї мрії. Джерело

Почалося завoювання, що закінчилося здійсненням його мрії. Щасливо і спокійно проживши разом весь цей час вони нарешті вирішили зіграти весілля.

Ми з його нареченою за ці три роки дуже сильно подружилися, часто гуляли без хлопців. Щоденне спілкування, незважаючи на її природну скромність. Тому, коли вона звернулася до мене за допомогою в організації весілля – я із задоволенням погодилася.

Довгі місяці підготовки. Ми шили сукню, дивилися портфоліо десятків фотографів, флористів. Вона дійсно дуже скромна, тому спочатку всім писала я, запитувала цінник, після чого пересилала всі ці повідомлення їй і вони з нареченим вже ухвалювали рішення щодо кандидатури.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩