ЖIНКА ВДPУГЕ ВUЙШЛА ЗAМІЖ ЗА ЧOЛОВІКА, НА 7 РОКІВ МOЛОДШОГО ЗА НЕЇ, ТA ВІН ВUЯВИВСЯ НЕ ТИМ, ЗА КOГО СEБЕ ВИДAВАВ. ЛИСТ, ЯКИЙ ВPЯТУВАВ YСІХ

 

Жiнка вдpуге вuйшла зaміж за чoловіка, на 7 років мoлодшого за неї, тa він вuявився не тим, за кoго сeбе видaвав. Лист, який вpятував yсіх.

Лист від якого всередині все перевернулося. Джерело

Я рано пішла з дому бо відносини з мамою у мене не складалися. Вона завжди була чимось не задоволена, звинувачувала мене у всіх гріхах в яких тільки можна. Жила я в селі у бабусі з дідусем. З батьком вона теж pозлучилася, їй здавалося, що у нього є інша.

А він просто просто залишався переночувати у друзів, щоб хоч добу відпочити від сімейних скaндалів. Довгий час мама жила одна. Я виросла здобула освіту і виїхала в інше місто. До бабусі з дідом намагалася приїжджати при першій можливості.

Вони на мене не ображалися, що я довго до них не приїжджала. Стільникових телефонів в той час не було і тому ми писали листи один одному. 23-го у дідуся був день народження, виповнилося йому 78 років. Я спеціально взяла відпустку за свій рахунок, щоб поїхати в село до рідних. Та й по мамі сильно скучила, хоч ми і не ладили. 21 числа я поїхала в село, їхати добу.

Бабуся мене побачила у вікно, що я заходжу в хвіртку аж босоніж вибігла мене обнімати. Увечері приїхала тітка, вона жила в сусідньому селі і я попросила її щоб вона передала мамі, що я хочу з нею просто поговорити. А вона мені сказала, що мама як рік вже не живе в цьому селі, вийшла заміж і поїхала в місто.

Місто було всього в 30 хвилинах їзди від нашого села. Вона сказала, що вранці поїде у справах і заїде до них. 23 числа мама зі своїм чоловіком приїхали вітати дідуся. Я познайомилася з Вадимом він був молодший мами 7 років, на той момент мамі було 41 рік.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩