Подарували на весілля племіннику 20 000. Тепер з родичами не спілкуємося

 

Сестра мого чоловіка в телефоном режимі запросила на весілля сина. Іншими словами, одружувався племінник чоловіка. Ми вирішили відразу запитати щодо весільного подарунка, так як зараз важко вгадати, що для молодих буде краще.

Ми більше схилялися до грошей в конверті. Але сестра чоловіка нам пояснила, що вони зробили платний вхід на весільне торжество, вартість якого становить 10 000, незалежно від спорідненості.

Ми з чоловіком порадилися і вирішили покласти в конверт 20 тисяч, так як ми прийдемо удвох і заплатимо за вхід. Все-таки одружується близький родич. Зал, в якому проводилося торжество, був дуже красиво оформлений, всі гості, а це близько 60 чоловік, прийшли ошатно вбрані.

Посередині торжества, ведучий зупинив музику і оголосив, що прийшов час вручення подарунків і побажань для молодих. Ми з чоловіком застигли від подиву. Першими вітати вийшли найближчі родичі, тобто батьки пари і бабусі з дідусями. Вони дарували гроші, а тато нареченої подарував ключі від квартири. Ми з чоловіком відчували себе дуже ніяково, так як всі гроші подарували на самому початку торжества.

Незабаром черга підійшла і до нас. А дарувати нам нічого. Ще ми помітили, що більша частина гостей так само, як і ми, сиділи в подиві від того, що відбувається. Напевно, більшість присутніх, теж віддали всі гроші за вхід. Дочекавшись своєї черги, ми побажали молодим щастя і вже хотіли сісти на свої місця, як тамада задала пряме запитання, що стосується подарунка.

Чоловік відповів, як є, що ми подарували все, заходячи в зал. Після цього сестра чоловіка відразу підбігла до нас і почала з’ясовувати стосунки. Потім підключилася і наречена, яка підвищеним тоном пояснювала, що 10 000, які все заплатили на вході, це тільки за вхід. І звинуватила всіх у бажанні відпочити за чужий рахунок.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩