Поїхалu на море з дівчuною і її мамою. Як прuїхалu – перетворuвся на їхню прuслугу

 

Добрий день, дорогі читачі! А ви їздили на море зі своєю другою половинкою і її мамою? Я ось їздив і вражень від цієї поїздки вистачить на цілу статтю. Ви запитаєте, як там взагалі опинилася мама? Справа в тому, що ще років 10 тому вони зі своїм чоловіком часто їздили відпочивати, а потім він пішов від неї. Самостійно вона не могла кудись полетіти через відсутність грошей. Тому дівчина попросила мене взяти її з собою, щоб порадувати. Мені не складно, як я тоді думав. Але сильно помилявся.

Чомусь я розраховував, що хоч ми і летимо разом, але все ж відпочинок, здебільшого, у нас буде роздільний. Все-таки ми молодята і хотіли б проводити час удвох. Але мама не відходила від дівчини, всіляко не даючи нам побути наодинці. Іноді дівчина навіть йшла ночувати до мами в номер, щоб їй не було нудно. Потім почався якийсь треш.

Вранці мене почали відправляти займати шезлонги на пляжі і столики за сніданком. Самі дівчатка, звичайно ж, в цей час міцно і солодко спали. Потім я став носити їм коктейлі на пляжі, тому що вони засмагали, відпочивали і не хотіли вставати, а я чоловік і годувальник. Дійшло навіть до того, що мені доводилося бігати і дізнаватися про різні екскурсії, поки дівчина з мамою відпочивали. Вже тоді я почав підозрювати, що тут я в ролі прислуги. А коли я спробував донести їм про це, то почався гул і спроби ущемити моє чоловіче достоїнство:

Та ну тебе, чого скаржишся, ти ж на морі.

До пляжу збігати-то не важко.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩