Чоловік нuшком купuв квартuру своєму синові, нехай тепер купує житло і моїй дочці!

 

У мене вже тиждень живе моя подруга з дочкою 19 років. Тобто, двоє дорослих людей взяли і оселилися у мене. Вигнати я їх не можу – дружимо ж. Подруга збирається розлучатися з чоловіком.

З чоловіком вони одружилися 15 років тому. Він її взяв з донькою 5 років (це до питання до того, що чоловіки не хочуть з дітьми – ось приклад перед очима одружився на далеко не красуні із зайвою вагою і дитиною). І мужик не хухри- мухри, а вів на той момент бізнес, що розвивався, і на даний момент він дуже заможна людина.

І ось їй дурь в голову вдарила. Дочка її доводиться чоловікові падчеркою, так само у них з чоловіком є ​​спільний син 13 років, він залишився з чоловіком. Є ще пасинок від першого шлюбу чоловіка. Йому 25 років. Сама подружка не працювала, займалася господарством і дітьми, ні домробітниці, ні няні, діти навіть в садок не ходили. Будинок великий, з величезною ділянкою. Всю домашню роботу вела сама, ну і дочка їй допомагала, коли підросла.

А причина розлучення така. Вона випадково дізналася, що чоловік за її спиною купив квартиру в новобудові. Тобто, чоловік зробив своєму синові непоганий такий подарунок ціною більш ніж 2 мільйони гривень. Її це розлютило. Мені здається людина відірвався від реальності.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩