-Переоформи на мене половину своєї квартири, тоді я відчую себе чоловіком і ми зможемо одружитися

 

Катя давно мріяла про свою квартиру. І заради цієї мрії вона готова була жертвувати всім. Вона працювала на кількох роботах, у всьому собі відмовляла і на всьому економила. На роботі її прозвали “ханжею”, тому що вона дуже рідко дозволяла собі купувати новий одяг і то, з минулих сезонів, на які були знижки. Обідала вона зазвичай в офісі, їжу приносила з собою, щоб не витрачатися на столову. Через 10 років їй, все ж, вдалося придбати квартиру, про яку вона так довго мріяла.

Після придбання квартири, здавалося, життя стало налагоджуватися. На роботі Катя отримала підвищення і зустріла хорошого чоловіка. Вони почали зустрічатися. І через деякий час Денис сказав, що його вигнали зі знімною квартири, тому що син господарки приїхав і та попросила звільнити житлоплощу. Катя запропонувала коханому переїхати до неї, адже він і так натякав на те, щоб вже почати жити разом.

Денис охоче погодився, тепер вони зможуть більше часу проводити разом, та й за квартиру платити не треба. Пізніше він зробив пропозицію Каті, тільки поставив одну умову.

– Щось трапилося? – поцікавилася вона, бачачи що Денис вже який день знаходиться в поганому настрої.

– Нічого, просто думаю, як ми будемо жити далі, – почав чоловік, – я ж тут живу на пташиних правах. Ти господиня, а я так, квартирант.

– Чому квартирант? Ти моя кохана людина і майбутній чоловік, – Катя посміхнулася, намагаючись підбадьорити нареченого.

– Саме так, виходить, що я буду чоловіком тільки в паспорті. А тут я не господар. Це не правильно. Главою сім’ї і господарем має бути чоловік, – сказав Денис.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩