Дівчина провела ніч після свого весілля в під’їзді. Тільки вранці вона дізналася, чим весь цей час займався її наречений

 

Починалося все дуже мило – викликане таксі підвезло щасливу пару молодят до будинку, де треба було їм жити разом. Перед дверима квартири наречений взяв молоду на руки, щоб, за звичаєм, внести її в будинок. Але, виявилося, що це було дещо передчасно – двері він забув відкрити.

Поставивши наречену на підлогу, молодята почали ритися в кишенях піджака – але ключа не знайшли. Придивившись, чоловік зрозумів, що це взагалі не його піджак, а свідка. У ресторані було жарко і обидва – і наречений, і свідок – знімали піджаки і вішали на спинки стільців. Мабуть, переплутали, коли одягали. Треба було якось потрапити в квартиру і наречений вирішує швидко збігати додому до свого свідка – тим більше він жив всього через кілька будинків, а наречена, тим часом чекатиме на нього в під’їзді.

Сказав і втік, а подруга, як була у весільній сукні, залишилася чекати його. Спочатку вона стояла. Потім, втомилася стояти, присіла на сходинки. З верхнього поверху пролунало жалібне нявкання і з’явилося якесь приблудне кошеня. Побачивши, що сидить дівчина, кіт, не довго думаючи, заліз до неї на коліна. Вона вже неабияк змерзла, коли почула, що відчиняються двері. Думала, що нарешті повернувся з ключами чоловік, але це виявився бомж, що зайшов в під’їзд погрітися.

Коли він побачив наречену, зрадів, сказав, що це до удачі і запропонував їй випити, благо пляшка з собою. Дівчина відмовлялася, намагалася відв’язатися від приставучого співрозмовника, але час ішов, йти їй було нікуди, з собою не було ні грошей ні мобільника, вона неабияк змерзла в тонкій весільній сукні і в підсумку, вона погодилася трохи випити. Так вони і сиділи – вона з котом на руках і бомж – розмовляли про життя і пили горілку.

Потім, навіть задрімали. Наречений з’явився вже під ранок. Виявилося, що вдома друга він не застав, той помчав в якийсь клуб веселитися – веселощів на весіллі здалося мало. Наречений позичив у його матері грошей на таксі і поїхав його шукати. Коли в якомусь п’ятому за рахунком закладі знайшов, виявилося, що встиг якраз до початку бійки, в яку втрутився його друг. В результаті з’явилася поліція і загребла всіх учасників, без розбору, в відділення.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩