Я не знаю, як жuтu далі! У мене буде дuтuна від нареченого моєї дочки…

 

Мені тридцять сім років, доньці моїй вісімнадцять. Я виховувала її сама. Зараз вона вже студентка і живе майже незалежним життям. А я все частіше почала відчувати повну самотність.

Нещодавно дочка розповіла, що почала зустрічатися з хлопцем. Я зраділа і запропонувала їй привести хлопця до нас додому, щоб познайомитися. Вони прийшли. Сергій здався мені приємним і гарним хлопцем.

Ми проговорили з ним всю ніч. Після цього я сказала дочці, що вона зробила правильний вибір.

Вони продовжували зустрічатися, а я все більше відчувала самотність. Вирішила влаштувати особисте життя. Почала краще стежити за собою, оновила гардероб і почала з подругами виходити на різні променади.

Якось дочка повернулася після зустрічі з Сергієм в поганому настрої. Вони посварилися, але чому вона не зізнавалася. Лише сказала, що розлучилися назавжди.

Я розуміла, що Сергій хороший варіант. І тому, коли він через пару днів прийшов до нас в гості, впустила його в будинок. Донька не брала від нього трубку і він вирішив поговорити так. Однак саме в цей вечір вона пішла на тусовку до подруги.

Ми з Сергієм пили чай, я сподівалася, що дочка скоро прийде додому і вони спокійно все з’ясують з молодим чоловіком. Спочатку ми просто розмовляли, а потім, не знаю як, почали цілуватися і прокинулися вже в іншій кімнаті. Ми не стали нічого обговорювати і Сергій мовчки пішов вранці.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩