Чому я ніколи не викидаю мандаринову шкірку, а навпаки, збираю її в сезон

 

Не надто давно, в сезон мандарин, я почала збирати шкірку цих цитрусових. Моя подруга розповіла, як і навіщо можна використовувати її в господарстві, за що я їй дуже вдячна. Тепер хочу і Вам розповісти, навіщо я це роблю. Сподіваюся Вам сподобається моя публікація, і Ви теж більше не захочете викидати шкірку, як сміття.

Спочатку потрібно ретельно вимити фрукти з використанням дитячого мила. Потім зніміть шкірку і залиште, в зручному місці, сохнути на пару днів. Підніжку можна викинути.

Коли шкурка добре підсохне, розділіть її руками на маленькі шматки і складіть в невелику скляну банку. Суха шкірка ламається досить легко.

Перший спосіб використання:

Додавайте шкірку в чай. З такою ароматною добавкою звичайний чай перетворюється в дуже смачний напій, з приємним післясмаком.

Я, взагалі, кладу шкірку прямо в упаковку з чаєм, щоб він наситився мандариновий ароматом. Спробуйте, я впевнена, що Вам дуже сподобається.

Другу частину я перетираю в порошок. Роблю це з допомогою звичайної кавомолки.

По всій квартирі розноситься такий приємний запах, що хочеться скоріше зануритися в Новорічні свята. Зберігати порошок найзручніше в маленьких баночках від дитячого харчування, так як, кришка герметично закривається.

Другий спосіб використання:

Порошок використовується як ароматна добавка для приготування різноманітної домашньої печеності і напоїв. При приготуванні м’яса, вона додається в якості спецій для маринаду.

 

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩