Я 18 років вuховyвала дочку сестрu, але тепер у мене своя сім’я, я вucтавuла її за двері. Вона кpuчала на мене, що я злaмала їй жuття. А потім, на порозі стоялu троє…

Сестра втекла з дому, кинувши п’ятимісячну доньку на нас з мамою, коли мені було всього 20 років. Записку залишила, що не про таке життя вона мріяла.

Клопоти і турботи про дитину ми з мамою звалили на свої плечі. Коли Діані виповнилося три роки, і стало остаточно зрозуміло, що Лариса, моя сестра, не з’явиться, ми позбавили сестру батьківських прав, мама оформила опікунство над моєю племінницею.

Діанка називала мене мамою з самого дитинства. Вона росла в люблячій сім’ї, правда, без тата. Мій наречений мене кинув, відмовившись брати на себе відповідальність за чужу дитину. Він тоді так і сказав, що якби Діанка була моєю дочкою, він би не роздумуючи її удочерив.

– Але вона не твоя! Залиш її своїй матері, ми з тобою народимо і ти будеш виховувати наших дітей! – умовляв він мене.

Заміж я так і не вийшла, не склалося. Ми з мамою переїхали на інший кінець міста. щоб злі язики не донесли до Діани зайвого, занадто багато було в курсі тієї негарної історії.

Два роки тому, коли Діані виповнилося шістнадцять, не стало моєї мами. Вона сильно боліла, і, щоб убезпечити нас з Діанка, написала заповіт на мене.

Сестра і тоді не зволила з’явитися. Мені тоді довелося побігати, щоб взяти опіку над Діаною на себе. До недавнього часу, я була матір’ю вісімнадцятирічної дочки.

Я не вийшла заміж, я не народила своїх дітей. Я вклала душу в цю дитину. А варто було з’явитися сестрі на блискучому кабріолеті, з новим смартфоном в руках в якості подарунка, як Діанка попливла.

Дочка кричала на мене, що я зламала їй життя. Що вона могла купатися в грошах разом з матір’ю, а не животіти зі мною, «жалюгідною бухгалтершей», на гроші.

Вона зібрала речі і пішла зі своєю біологічною матір’ю в красиве життя. Я залишилась одна. Я як сомнамбула, ходила на роботу, їла на автоматі, не відчуваючи смаку їжі. Я не знала, який день тижня і яке число.

Прийти в себе мені допоміг мій начальник. Він жартома пригpозив, що звільнить мене з роботи, якщо я відмовлюся піти з ним на побачення. Я пішла, щоб не провести черговий вечір в порожній квартирі. Ви не уявляєте моє здивування. коли через півтора місяці я дізналася про те, що чекаю дитину.