У мене вдома ремонту не було 20 років. Чоловік нарешті спромігся зробити ремонт в нашій кімнаті, ванній і кухні. Але тепер щодня він мені нагадує, як багато він для мене зробив

 

До весілля я жила з мамою. Росла я без батька, грошей в сім’ї завжди було мало. Насилу вистачало на їжу, одяг, оплату комунальних послуг. Але мама старалася, як могла. Правда, зробити ремонт в нашому будинку вона так і не спромоглася. Ремонту у нас не було 20 років.

Після весілля мій чоловік прийшов жити до мене. Йому дуже не подобався факт, що в домі немає ремонту, і що все настільки старе, що йому соромно гостей запросити. Розумію, що це погано. У дитинстві, дійсно, соромилася запрошувати подруг додому в гості з-за відсутності ремонту.

Чоловік за фахом – ремонтний працівник. Ремонти – його хліб. Коли ми готувалися до весілля, він зробив в нашій майбутній кімнаті гарний ремонт. Потім, в перші роки шлюбу зробив ремонт на кухні, у ванній і санвузлі.

Мене дуже радувало перетворення мого будинку. Я була вдячна чоловікові, про що йому сказала, що якби не він, не бачили б ми з мамою ремонту. І відтоді при кожній можливості чоловік нагадує мені ті мої слова про ремонт. Хвалиться, що до нього ремонту не було, а був свинарник. Звинувачує мою маму, що вона власноруч не зробила ремонт за стільки років.

Мені дуже прикро чути таке. Вся вдячність до чоловіка випарувалася. Залишилося відчуття, що я йому зобов’язана за цей ремонт, що я невдаха, раз це мій чоловік зробив ремонт, а не я сама заробила на нього і найняла ремонтних працівників.

А ще у чоловіка постійне невдоволення тим, що у нас дуже рідко бувають гості. Він виріс у сільській родині, у них була купа родичів, які збиралися разом на кожне свято.

Йому подобалися ці збори, там було дуже весело, з застіллям і піснями. У його мами було багато подружок-сусідок, які кожен день забігали до неї посидіти і попліткувати. Чоловік звик, що в його будинку завжди були гості.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...