37-річний чоловік пішов за грибами в ліс і заблукав. Знайшли його через місяць …

 

7-річний сторож мисливського господарства заблукав в лісі місяць тому. На щастя, через кілька тижнів блукань чоловіка знайшли живим, цілим і неушкодженим. Але його пригоди вражають.

37-річний чоловік вартував мисливське господарство в селищі Пасьва, розташованому в Вельському районі (Архангельська область). 10-го серпня сторож вирішив прогулятися по лісі, щоб зібрати гриби і ягоди. Але чоловік, як виявилося, погано орієнтується в лісовій місцевості, тому заблукав і не зміг знайти свою сторожку. Він блукав по лісі кілька тижнів.

Пропажу виявив власник мисливського господарства, причому не відразу, а тільки через кілька днів – 14-го серпня. Він звернувся до МНС і в рятувальний загін, які відразу ж організували пошукову операцію. Але пошуки були безуспішними: протягом декількох тижнів сторожа ніхто не бачив. Причому пес, якого чоловік взяв з собою в похід, знайшов дорогу назад і повернувся в сторожку, але був сильно виснаженим і зневодненим.

У дикій природі здатні виживати деякі, але сторож виявився досить міцним, підготовленим до екстремальних ситуацій і, безсумнівно, везучим. На початку вересня чоловікові вдалося після довгих поневірянь вийти до людей: він виявився поруч з невеликою хатинкою, розташованою в 200 кілометрах від його рідного селища.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...