— До мами прийшов дядько Вася: вони випили, мама сказала мені вийти прогулятися пару годин. Але мені не хочеться туди повертатися

 

Якось я прийшов додому з роботи, як завжди, випив дві пляшки пива, але мені захотілося ще. Тому я вийшов пізно ввечері в супермаркет за пивом. У дворі я побачив хлопчика, виглядав він років на 12. Він сидів на лавочці і дрімав. На ньому була шапка, звичайні черевики і легка куртка. Можливо, він би зовсім не привернув моєї уваги, якби я його побачив в інший час, але була майже 3 година ночі.

— Привіт, синку! Чому ти тут сидиш? — запитав я.

— Я просто гуляю! — відповів він і відвернувся від мене.

— Я нічого поганого тобі не зроблю, від чистого серця питаю! — заявив я.

— До мами прийшов дядько Вася: вони випили, мама сказала мені вийти прогулятися пару годин. Але мені не хочеться туди повертатися.

Мені відразу все стало зрозуміло. Я подзвонив своєму другові, який працює в поліції: він в той день був черговим. Я коротко йому все уявив, сказав, що через 20 хвилин приїде.

Я дізнався, що хлопчика звати Андрій, що до його мами дуже часто приходять різні чоловіки. Також хлопчик повідомив, що його батько помер, а мати ніде не працює.

Незабаром приїхав мій товариш. Ми підійшли до квартири, де жив хлопчик і почали стукати у двері. Ми чекали кілька хвилин, нарешті, хтось заспаним голосом запитав:

— Хто там?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...