Несподівано для всіх новоспечена матуся розплакалася. Ми подумали, що це сльози щастя, але потім зрозуміли, що надто вже гіркими вони були

 

Юля народжувала уже не вперше, а вчетверте, тому під час пологів майже не кричала. Вона покроково знала що і за чим. Тим більше, вона була вагітна двійнятами. Сил додавало і те, що поряд завжди був чоловік, який теж допомагав чим міг.

Мужчина вже був досвідченим у цій справі, адже був присутнім на всіх пологах. Він максимально допомагав дружині і намагався всіляко їй допомогти. Та і акушерам з таким помічником було набагато легше.

Скільки б лікарі не намагались на УЗД роздивитися хто ж народиться у жінки, нічого не виходило. Вони ніби спеціально ховалися і до останнього тримали інтригу. Перейму у Юлі почалися майже під ранок.

І ось, на світ з’явилася перша дитина — це був хлопчик і Юля ніскілечки цьому не здивувалася. Він голосно закричав і почав супитися. Вслід за ним народився ще один хлопчик. В очах Юлі стояли сльози, а вже через декілька хвилин вона почала гірко плакати. Спочатку, ми думали, що це від щастя, але ж ні!

Виявилося, що у Юлі, це вже 4 пара двійнят-хлопчиків, а вона все життя мріяла про дочку. Звичайно, вона любить усіх своїх дітей і щаслива тому, що кожен із них здоровий і щасливий, та матері хотілося ще й дівчинку мати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...