Люди почули що під землею хтось плаче і наполягли, щоб працівники розкрили бетонну підлогу… Цим вони врятували багато життів! (ФОТО,ВІДЕО)

 

В один із днів відвідувачі Культурного центру Арарасе, що в Бразилії, стали скаржитись на дивний шум, джерело якого не ясний. Звуки були схожі на приглушені крики, і спочатку всі подумали, що вони доносяться з найвіддаленішого куточка будівлі, інформує Ukr.Media у світі.

Крики нагадували котяче нявкання, хоча впевненості в цьому ні в кого не було. Працівники закладу перевірили все, заглянули в кожен куточок, але нікого не знайшли. Тоді хтось припустив, що звуки долинають з-під землі, і, на жаль, виявився правий…

Кілька людей з групи висловили свою думку, сказавши, що якщо звуки дійсно виходять з-під бетонної підлоги, то краще залишити цю істоту померти, ким би вона не була! На щастя, знайшлися і ті люди, які вважають таку думку божевільною і приготувалися вживати рішучих заходів для порятунку.

Вони звернулися в комунальну компанію, яка негайно вислала кількох працівників для оцінки ситуації.

Робітники знайшли приблизне місце, де могла бути замурована тварина і почали акуратно ламати підлогу. Так вони виявили трубу, яку потім розрізали. А крики тим часом ставали все голосніше і голосніше, поки нарешті не стали зовсім пронизливими.

Тоді, поганявши рукою в розрізі труби, чоловік дістав звідти крихітне кошеня! Він грудочкою стиснувся в долоні рятувальника, і люди, які спостерігали цю картину, почали аплодувати, радіючи успішному порятунку.

Проте це був ще далеко не кінець…

Навіть після того, як вони дістали цього малюка і відвезли на медичний огляд, дивні звуки, не вщухли. Рятувальники зрозуміли, що всередині труби був ще одне кошеня!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...