Стефа рано вийшла заміж, розлучилася, часто змінювала чоловіків. Вже до 25 років у неї було четверо дітей. Пізніше вона народила п’яту. Жили вони дуже бідно. Квартира, яка їй дісталася від батька, перетворилася в сарай

 

У нас на селищі жила одна недолуга жінка. Скільки її пам’ятаю, з молодого віку вона вела НЕ порядний спосіб життя. Стефа рано вийшла заміж, розлучилася, часто змінювала чоловіків. Вже до 25 років у неї було четверо дітей. Пізніше вона народила п’яту. Жили вони дуже бідно. Квартира, яка їй дісталася від батька, перетворилася в сарай.

Діти завжди були голодні й холодні. Бігали по вулицях і просили у перехожих їжу і гроші. Місцеві знали їх, і часто, з жалю, підгодовували дітвору.

Куди дивилася влада в той момент, було невідомо. Через роки, коли діти виросли, всі дивувалися, як в такій сім’ї виросли добрі, розумні, порядні і чуйні діти. Найстарша сестра займалася вихованням молодших. Брат з раннього віку пішов працювати, щоб вистачало на прожиток.

До того ж, вони забрали до себе матір, яка прогуляла все своє майно і залишилася на вулиці. Згодом вони привели маму в порядок. Вилікували від випивки і намагалися влаштувати на роботу. Часто сусіди чули, як вони лаялися. Але, все ж через деякий час вона звикла і стала жити, як належить.

Всі люди були неймовірно здивовані, як дітям вийшло перевиховати власну матір, адже здавалося, що її вже не змінити. Тепер вони живуть всі в сусідніх квартирах. Допомагають один одному. Мати часто сидить з онуками і водить їх в дитячий садок. З боку сімейство виглядає дуже пристойно і охайно, ніхто б ніколи й не здогадався, що раніше творився в цій сім’ї.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...