Що буде, якщо покласти в вухо шматочок цибулі. Чому я не знала про це раніше?

 

Наші мами і бабусі прекрасно знають, що немає кращих ліків, ніж природні засоби. Вони не тільки допомагають вилікувати болячки, але і не приносять шкоди нашому організму так, як це можуть зробити ліки, куплені в аптеці.

Одним з чудо-засобів, яким користувалися наші бабусі є звичайна цибуля. Вона може вилікувати навіть хронічні хвороби, які вже давно отруюють тобі життя і сьогодні ми поділимося з тобою деякими способами використання цих натуральних ліків.

1. Цибуля збиває температуру

Це ідеальний засіб для дітей. Якщо у твого чада висока температура, наріж цибулю кільцями і змочи її в яблучному оцті. Потім приклади кільця до ступень в шкарпетки і в вуха. Жар від таких ліків спадає дуже швидко.

2. Кращий вбивця інфекцій

Щоб убити інфекцію, тобі спочатку необхідно приготувати цибульну пасту. Для цього звари молоко і вилий його на товстий кусень білого хліба і натри на нього цибулю. Розімни хліб з цибулею і молоком до отримання однорідної пасти.

Паста готова і, щоб позбутися від інфекції, тобі залишилося продезінфікувати заражене місце і прикласти марлю з пастою і закріпити пов’язку. З пов’язкою потрібно проходити 2-2,5 години. Дану процедуру потрібно повторювати поки інфекція не зникне.

3. Здатна зупинити кровотечу

Цибуля допоможе тобі при дрібних саднах і порізах. Якщо з тобою сталася невдача і ти поранив палець, варто просто прикласти до ураженого місця марлю, в яку буде замотана пара шматочків цибулі.

Не встигнеш і оком моргнути, як кровотеча зупиниться. Щоб садно зажило швидше, повтори цю процедуру ще кілька разів.

4. Ліки від опіків

У це важко повірити, але звичайна цибуля допоможе лікувати сонячні опіки і не тільки. Для цього тобі потрібно докласти пару скибочок цього продукту до рани і залишити на 2 хвилини.

А якщо після цього ще й нанести на місце опіку яєчний білок, пройде біль і шраму потім не буде.

5. Гоніть кашель цибулею

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...