Жіночі звички, які найбільше дратують чоловіків

 

Дуже часто, перебуваючи в  стосунках з чоловіком, ми помічаємо тільки його недоліки, а себе сприймаємо просто ідеальною людиною. Однак дуже часто своєю поведінкою ми здатні викликати в чоловіків тільки агресію та негатив.

Фахівці провели цікаве опитування серед чоловіків, які мали тривалі відносини, запитавши, що їх найбільше дратувало в жінках. Ось що з цього вийшло.

1. Безглузді свята.
Багато дівчат впевнені, що їхні партнери повинні знати дати всіх подій в їх житті, причому навіть ті, які не мають особливого значення, наприклад, день, коли ви вперше пішли в кіно або поцілувалися. Для чоловіків це виглядає, як нісенітниця, а образа за те, що подібні дати стерлися з його пам’яті, безглузді.

2. Розкажи про своє минуле.
Багато жінок відчувають дивний і необгрунтований інтерес до минулих стосунків свого партнера. Навіщо змушувати його згадувати про колишніх, адже поруч перебуваєте ви? Це дуже дивно і не може не дратувати.

3. Ну, скажи я товста?
Зізнайтеся, скільки разів на день ви ставите це питання своєму обранцеві, який вже втомився придумувати компліменти, щоб задобрити вас і не спровокувати конфлікт. Жінки зазвичай перебільшують масштаби трагедії, бажаючи просто почути слова любові. Представники сильної статі рекомендують вибрати іншу тактику.

4. Знайте межу.
Для чоловіка важлива увага жінки, але коли вона дозована і не перетворюється в гіперопіку. У таких ситуаціях стає складно дихати. Перестаньте дзвонити коханому щопівгодини, годувати його з ложечки, перевіряти, чи тепло він одягнувся, повірте, для цього у нього є мама.

5. Відсутність довіри.
Джеймс Бонд нервово курить збоку, коли за справу береться ревнива жінка. Перевірка телефонів і соціальних мереж, підслуховування розмов, стеження – і це тільки мінімум з того, на що здатні жінки. Все це не тільки викликає роздратування, а й вбиває відносини.

6. Провокації на ревнощі.
Так, чоловіки – завойовники, але постійно провокувати їх на емоції, фліртуючи з іншими – це неправильна тактика. Повірте, пара, в якій жінка фліртує з іншими чоловіками, а її партнер в цей час закипає, виглядає одночасно дивно і смішно.

7. А хіба чоловік не телепат?
Незрозуміло, коли жінки вирішили, що чоловіки повинні, ні, зобов’язані  вгадувати їхні думки. Представники сильної статі знаходяться на межі вибуху, коли чують, щось на кшталт: «А ти сам вгадай?», «Чи складно було здогадатися?». Чи не хочете розчарувань – говоріть прямо, а не грайте в загадки.

8. Скрізь це волосся.
Багато чоловіків скаржаться на те, що вони втомилися знаходити всюди жіноче волосся: на підлозі, дивані, у ванній і так далі. Якщо не хочете нервувати свого обранця, врахуйте цей нюанс.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...