Якщо у вас погане самопочуття, а вдома не вистачає спокою — на допомогу прийде лаврове листя

 

Лавровий лист присутній в кожній хаті на кухні. Спеція застосовується для поліпшення смакових якостей готових страв. Але небагато людей знають про магічні і лікувальні властивості давньої рослини.

Унікальність лаврушки

Користь спаленого лавра знали в Древній Греції і Римі. Рослина сприятливо впливає на людський організм і енергію будинку:

очищає повітря в приміщенні і ауру в будинку. Правильно проведений ритуал робить власників більш спокійними. Спосіб допомагає знизити появу стресових, депресивних станів;
усуває біль, розслаблює організм. Виступає в ролі натурального антидепресанту;
аромат спаленого лавра запобігає появі епілептичного нападу. Нормалізує сон, знімає відчуття втоми.

Чинить сприятливий вплив на органи дихальної системи. При кашлі покращує відходження мокротиння.

Лаврове листя від пристріту і порчі

До ознак порчі, пристріту відносять скандали і сварки у родині, численні хвороби, боргові зобов’язання. Використовуючи лавровий лист, нескладно визначити, чи впливали на людину злою магією, чи ні.

Досить підпалити суху пряність і оцінити її поведінку. Не горить — сигнал про заздрість, просочення у будинок негативу. Пускає багато чорного диму — порча, що була спеціально наслана.

Позбутися від злої магії нескладно. Гілочка лавра підпалюється і її димом обкурюють весь будинок, особлива увага приділяється кутам. Додатково кладуть 2-3 лаврових листка на суху, розпечену сковорідку. У цей час обов’язково варто прочитати захисну молитву.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

 
Loading...