МИКОЛА ПIШОВ ВІД ДРУЖИНИ, БО ЗАВЖДИ ХОТІЛОСЯ ЙОМУ БАЧИТИ ПОРЯД ІЗ СОБОЮ СПРАВЖНЮ ЖІНКУ. ОСЬ І ЗНАЙШОВ СОБІ ОЛЮ. ТЕПЕР САМ ПРАСУЄ СОРОЧКИ, ВАРИТЬ ЇСТИ, МИЄ ПОСУД. І СНЯТЬСЯ ЙОМУ НОЧАМИ СВІТЛАНИНІ РУЛЕТИ Й ВАТРУШКИ

Микола пішов від дружини, бо завжди хотілося йому бачити поряд із собою справжню жінку. Ось і знайшов собі Олю.

Микола мив посуд. Три дні терпів, але вже ні чашки, ні тарілки чистої. Тож прийшовши з роботи, навіть не переодягався. Начепив фартух і взявся до роботи. Ще б якогось борщу зварити, бо вже забув, який він на смак. Джерело

Рештки їжі присохли до тарілок так, що треба замочувати. А філіжаночок з-під кави штук десять. Невже не можна за собою по одній помити? Пекучий клубок підступив до горла. Хотілося їсти, а в холодильнику — миша повісилась.

І раптом так запахли Миколі Світланчині пиріжки. В їхньому домі завжди пахло випічкою, бо дружина дуже любила готувати. Щойно прийде з роботи, нашумить, нащебече, порозвішує по хаті дзвоники сміху, засвітить усмішки на личках дітей — і вже з кухні пахне корицею. Або ваніллю. Уже міксер гуде, духовка гріється.

Але то Микола нинішній так тепло згадує дружину. Тодішньому ж Миколі здавалося, що вона, крім кухні й дітей (робота не рахувалася), нічого не бачить. Вічно в неї як не прання, то миття вікон, то чищення килимів. А з літа до осені кухня взагалі перетворювалася на консервний цех. Микола не встигав банки до підвалу виносити.

Одного такого вечора він прийшов з роботи, став на порозі кухні. У Світлани, як завжди, щось варилось-парилось, а вона, сидячи на краєчку стола — мала таку погану звичку, чистила яблука і дивилася по телевізору якийсь концерт.

— Я pозлучаюся з тобою, — сказав Микола на диво спокійно, навіть не привітавшись.

Дружина здригнулася, але не обернулась.

— У мене інша жінка, — пояснив. — Я люблю її і більше не можу тебе oбманювати.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...