СКІЛЬКИ СЕБЕ ПАМ’ЯТАЄ, СТЕФА ЗАВЖДИ МРІЯЛА ПРО СИНІВ. ПPОБЛЕМИ У РОДИНІ ПОЧАЛИСЯ ТОДІ, КОЛИ АНДРІЙ ПРИВІВ ДОДОМУ КОХАНУ ДІВЧИНУ. ОЙ, НЕ ТАКОЇ НЕВІСТКИ ХOТІЛА ЦЯ ВЛAДНА ЖІНКА

Сидить Стефа вечорами у своїй квартирі і думає, що ж вона зробила не так. Адже хотіла, як краще.

Скільки себе пам’ятає, Стефа завжди мріяла про синів. Тоді коли її подруги хотіли виховувати донечок-подруг, з якими можна буде разом куховарити і ділитися таємницями, вона уявляла себе мамою хлопчиків. Здавалося, Бог почув її прохання і нагородив двома синами. Джерело

Змалку і Андрій, і на п’ять років молодший Сергій видавалися їй найталановитішими і найкрасивішими. Мама балувала їх, як могла. Навіть коли у школі вчителі жалілися на їхні витівки, недбало махала рукою — то ж діти. Попри те, хлопці справді росли здібними та кмітливими, відвідували безліч гуртків, займалися спортом. Коли їм настав час вступати у виші, Стефанія Василівна зробила усе, аби сини здобули престижні професії. Благо, висока посада і зв’язки чоловіка дозволяли забезпечити нащадкам небідне майбутнє.

Проблеми у родині почалися тоді, коли Андрій привів додому кохану дівчину. Ой, не про таку невістку мріяли у цій сім’ї. Оля навчалася в училищі, родом з маленького села. Змалку її виховувала одна мама — батько поїхав на заробітки і пропав безвісти. Не лише своїм походженням, а й вродою дратувала Стефанію Василівну ця мініатюрна русява дівчина із великими очима. На фоні високого смаглявого і блакитноокого сина вона видавалася їй сірою мишкою. Жінка, як могла відговорювала Андрія від весілля. Але син чи вперше в житті вперто затявся на своєму.

Після одруження молодята поселилися у їхній квартирі. Незабаром невістка завaгiтніла, та навіть це не пом’якшило сеpце Стефанії Василівни. Допікала дівчині, як могла, хоча Оля мала добрий характер і була вправною господинею. Але свекруха тільки й вишукувала привід, аби висваpити її. Одна із таких дрібниць і стала початком життєвої тpагедії Стефанії Василівни.

Якось Оля, залишившись вдома сама, як завжди, почала готувати обід. Аж тут задзеленчав телефон — то дзвонила її мама, цікавилася доньчиним самопочуттям. Дівчина трохи поговорила із ненькою і не відразу відчула, що квартиру окутав запах згореної їжі. Виявилося, Оля забула відставити каструлю з вогню і вона добряче обсмалилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...