СЬОГОДНІ У ВІРОЧКИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. КРІМ ТРОЯНД, СЕРГІЙ КУПИВ ПЕРСТЕНЬ, БО Ж ХОЧЕ ЗРОБИТИ ЇЙ ПРОПОЗИЦІЮ. І ВІРА СТАЛА НАЧЕ ЙОГО, А НАСПРАВДІ ПРОДОВЖУВАЛА ЖИТИ СВОЇМ ЖИТТЯМ

Троянди полум’яніли. Ні, вони просто палахкотіли у руках Сергія, так само, як і любов у його молодому, нестямно закоханому сеpці.

Вірочка, Віруня, Вірчик – це вона, білява однокурсниця, красива, як весна, що заполонила Сергієві думки, душу та й усе життя. Джерело

Вони навчалися у педагогічному інституті, ходили на побачення, клялися у вічному коханні, і все життя, вималюване їхніми мріями, було у них попереду.

Сьогодні у Вірочки День народження. Крім троянд, Сергій купив перстень, бо ж хоче зробити їй пропозицію…

Віра давно помітила цього чорнявого красеня. Ще тоді, коли вони здавали вступні іспити. Вона першою підійшла до нього, щоб познайомитися. Справжня галичанка – швидка, вродлива, метка на слово і дію, Віра з перших днів приворожила сором’язливого хлопця з Волині. Він і сьогодні хвилювався. Не знав, як правильно все зробити, щоб сподобалося Вірі. Придумував слова, сплітав їх у речення, а з того всього, розчервонівшись, наче на першому побаченні, тільки й видавив із себе: «Стань моєю…»

І Віра стала наче його, а насправді забрала Сергія усього собі, разом з тiлом, душею та розумом. Відгуляли весілля. Стали жити молодята вдома у Віри. Важко було зятювати Сергієві, але він усе зносив мовчки – і важкий тещин характер, і пізні повернення дружини додому, яка вчителювала та була громадською діячкою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...