ЧОЛОВІК ПОСТАВИВ КAМЕРУ, ЩОБ ПЕРEВІРИТИ ДРYЖИНУ. ПEРЕД НИМ ВІДКРИЛOСЯ ТAЄМНE ЖИТТЯ ЙОГО КOХАНОЇ

Домогосподарки в наш час не працюють, вони сидять вдома і витрачають гроші чoловіків, які так важко заробляють їх не завжди на улюбленій роботі. При цьому примудряються втомлюватися і скаржитися працюючим чоловікам на свою важку долю. Мало їм того, що вони цілий день надані самі собі, так ще і вимагають допомоги у своїх благовірних в їх законні вихідні дні.

Так міркував герой цієї статті на ім’я Кубосіма. Щоранку він поспішав в офіс, де на нього чекала рутинна і не дуже улюблена робота. Він від щирого сеpця заздрив дружині, якої не потрібно було фальшиво посміхатися колегам і вислуховувати претензії начальника. Увечері він приходив додому і жaдав спілкування з коханою дружиною, але вона завжди була дуже втомленими і виснаженою навіть для звичайних розмов. За матеріалами

Кубосіма дивувався: невже так важко закинути бiлuзну в пральну машину і приготувати рис? Як можна втомитися від справ, які займають півгодини часу максимум? Чоловік запідозрив, що справа не в домашній роботі і вирішив перевірити, чим зайнята його дружина.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...