ДО БАБИ МАРІЇ ПРИЙШЛА СУСІДКА – ЗАЙНЯТИ ГРОШЕЙ. НАДІЯ БУЛА ЖІНКОЮ ПОРЯДНОЮ, ЗАЙМАЛА ТІЛЬКИ У ВИНЯТКОВИХ ВИПАДКАХ І ВІДДАВАЛА ЗАВЖДИ В ТОЙ ТЕРМІН, ПРО ЯКИЙ ДОМОВЛЯЛАСЯ. ХIБА Ж МАРІЯ МOГЛА ЗНАТИ, ЩO ПOТІМ ТAК CТAНEТЬСЯ

Хочете вірте – хочете – ні, але історію мені цю розповіли люди, не вірити яким немає потреби.

У селі до баби Марії прийшла сусідка – зайняти грошей. Надія була жінкою порядною, займала тільки у виняткових випадках і віддавала завжди в той термін, про який домовлялася. Тому баба Маша завжди спокійно їй позичала гроші. За матеріалами

Ось і цього разу – не вистачало на вигідну велику покупку своїх грошей, тому довелося звернутися до баби Маші. Віддати Надія пообіцяла їх рівно через 10 днів, 13 грудня, якраз зарплата повинна бути.

А через три дні Надія пoмepла. Вроджена вада сеpця не дав їй дожити рік до сорока років. Баба Маша допомагала на пoхopонах, як могла, і про борг навіть не згадувала.

Кілька днів по тому, увечері сиділа вона за столом і пила вечірній чай. Раптом у двері постукали. Баба Маша, як і всі сільські бабусі в її віці, була недовірлива і ввечері завжди замикала двері на гачок.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...