ДІВЧИНА НА МОРІ ЗAГУБИЛА ДУЖЕ ЦІННУ СЕРЕЖКУ. УЖЕ ВТPАТИЛА НАДІЮ НА ЇЇ ПОВЕРНЕННЯ, АЛЕ ВИРІШИЛА НАПИСАТИ ПОСТ

Дівчина на морі зaгубила дуже цінну сережку. Уже втpатила надію на її повернення, але вирішила написати пост.

Щороку влітку Оля відправлялася на відпочинок на море. Цього разу вона вибрала Чорне море. Якийсь час все було спокійно, та потім дівчина зустріла свого товариша по роботі. Джерело

У пориві радісної зустрічі вони вирішили разом розважитися в аквапарку, адже завжди приємно згадати дитинство і безтурботне життя. День пройшов на найвищому рівні, молоді люди добре відпочили, вдосталь накупалися і досить сильно засмагли.

В принципі, все як у всіх, хто потрапляв в подібну ситуацію. І вже через кілька днів, Ольга стояла на пероні в очікуванні поїзда і їй захотілося почухати вухо. І в цей момент, вона відчула, що немає однієї сережки.

Дівчина дуже засмутилася, адже це був подарунок від дуже важливої і близької людини, якої більше немає поруч. До того ж ті сережки були не просто прикрасою, а золоті і дуже дорогі з діамантами і сапфіром посередині.

Вони були просто дивовижні, тому Оля страшно засмутилася. І оскільки до поїзда ще було трохи часу, вирішила відправитися на пошуки.

Дівчина обійшла всі місця, які відвідала раніше, і де могла випадково зронити свою сережку, але так і не знайшла її. І оскільки у неї більше не було варіантів, вирішила сісти на поїзд, і виїхати додому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...