– Я, напевно, ще не готова до дитини! Це така відповідальність! Як уявлю собі безсонні ночі, проблеми, годування, поліклініки – брррр.

Катя  і її брат Костя – двійнята.  Вони все життя були дуже близькі. Завжди діляться всім і переживають один за одного, як за себе.

У Каті давно вже сім’я – чоловік, двоє дітей. Костя із задоволенням проводить час з племінниками і вони його дуже люблять. Варто йому переступити поріг квартири сестри – захопленню малюків немає меж.

– Пора тобі своїх дітей заводити! – сміючись говорить братові Катя. – Подивися, як ти з ними відмінно спілкуєшся!

Брат, звісно, сміявся і жартував, але Катя точно знала – дитину він дуже хоче і сам. Правда, Костя завжди вважав, що до створення сім’ї чоловік повинен підійти з усією відповідальністю, тому як тільки зміг після навчання влаштуватися на хорошу роботу, взяв іпотеку на трикімнатну квартиру, яку успішно закінчив виплачувати минулої осені.

Тільки після цього, Костя вважав за можливе зробити пропозицію своїй дівчині Юлі, з якою познайомився чотири роки тому. Юлі зараз двадцять дев’ять, вона симпатична, товариська, розумна, працює дизайнером, талановита, легка на підйом. Фотографує, малює, любить подорожувати. Кості з нею легко і комфортно.

Між молодими людьми відразу з моменту зустрічі виникла іскра і вже через пару місяців після знайомства вони з’їхалися в тій самій, тоді ще іпотечній, квартирі. Тоді ж і домовилися: як тільки Костя вирішить до кінця житлове питання, вони будуть одружуватися і народжувати первістка. Здавалося, обоє цього хотіли.

– Я так за них раділа! – зітхає Катя. – Видно, що люблять один одного, очей не зводять … Весілля було таке романтичне. У мене самого весілля не було, ми з чоловіком просто розписалися і все. Ми ж після інституту обоє були, коли одружувалися. Я думала – ну, зате у брата буде все, як у казці …

Весілля відсвяткували пів року тому. Відразу, як і домовлялися, приступили до планування вагітності. Тільки ось поки нічого не виходить. І в якийсь момент Юля зловила себе на думці, що навіть радіє черговому «прольоту». У той час як Костя щиро засмучується, його дружина в глибині душі полегшено зітхає – добре, що не зараз. Ще як мінімум один місяць волі …

Якийсь час Юля страждала, думала, як сказати чоловікові про свої сумніви, і врешті-решт зважилася на розмову.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...