Син з невісткою більше року на заробітках за кордоном. Свати нещодавно собі дорогий телевізор купили. А на мене син залишив онука. У суботу вже стемніло і я лягала спати. Подзвонив син: – Мамо, я знаю що у тебе є трохи складених грошей і ще пенсія, тому давай ви поживете поки на ці гроші. Просто у нас є зараз свої плани. Я сказала, що як хочуть, а гроші дитині, щоб переслали. Одяг та продукти йому купую теж. Через хвилину зателефонувала невдоволена невістка і я почула, що вони там говорили

Вже минуло два дні після того, як батьки невістки купили собі новий телевізор, не відправивши нам з дитиною грошей. Я вже забула цю історію і навіть не сподівалася ні на які гроші. Але ввечері дзвонить мені син і каже:

– Мамо, я знаю що у тебе є трохи складених грошей і ще пенсія, тому давай ви поживете поки на ці гроші. Просто у нас є зараз свої плани, які вимагають вкладень.

– У вас там геть совісті немає? Робіть що хочете, це врешті-решт ваша дитина, – сказала я і, не дочекавшись відповіді, поклала телефон.

Мій син з невісткою поїхали на заробітки за кордон. Я, звичайно, все розумію, але це вже зовсім всі рамки переходить, вони хочуть повністю залишити на мене свою ж дитину. Я не проти його виховувати, тим більше вже навіть не уявляю життя без нього. Але кажу їм, ви допомагайте хоча б фінансово, щоб ми не відчували ніяких потреб, щоб я могла купити все необхідне вашій дитині. Я гроші ніколи не витрачала даремно, у мене завжди все розплановано та прораховано, лише все, що треба дитятці.

Я вже збиралася спати, а через пару хвилин мені подзвонила невістка. Напевне, син почав заперечувати їй і сказав, що гроші треба відправити.

– Скажіть мені, будь ласка, навіщо ви сваритеся на нас і вічно докоряєте нас нашим сином, між іншим це і ваш внук теж?

– Я докоряю? Я сказала вам, що можете робити, що хочете. Якщо вам байдужа ваша власна дитина.

– Все що від вас потрібно – це сидіти мовчки з онуком. І нам не заважати заробляти гроші за кордоном, нам тут теж життя не цукор і все важко вдається.

– Знаєш що, люба, для чого мені ваші гроші, не в грошах справа, бери квиток і приїжджай до свого сина, а то він вже забув як ви виглядаєте.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...