Як позбутися від паразитів, діабету, холестерину і не тільки за допомогою насіння гарбуза?

Я перестала пити таблетки від високого тиску, завдяки цим рецептам!

Лікарський використання насіння гарбуза поширений у багатьох народів, як і в Китаї, їх давня медицина є одним з наймудріших і ефективних.

Насіння гарбуза містять 44% до 50% масляної фракції (багатою жирних кислот моно- і поліненасичені), високий вміст волокна (23-27%), білків (37% до 40%), багатий склад мінералів, особливо багато цинку, магнію і калію , вітамінів, солі фолієвої кислоти (фолати), та інші поживні речовини.

Насіння гарбуза мають протизапальну властивість, особливо при захворюваннях простати і сечовидільної системи.

Гарбузове насіння є хорошим джерелом магнію, і, на думку французьких досліджень, люди з більш високими показниками магнію в крові 40% живуть довше і мають менше серйозних захворювань.

Насіння мають більш терапевтичною дією, якщо їх їсти свіжими і сирими. А для цього краще їх замочити на ніч і їсти вранці.

Солоні і смажені насіння гарбуза не мають лікувальних властивостей і поживної цінності.

Багате мононенасичених жирних кислот, масло, що міститься в насінні гарбуза має позитивні результати в лікуванні проблем сечового міхура і передміхурової залози (гіперплазія).

Інші переваги насіння гарбуза:

–  корисні для здоров’я серця : масло, що міститься в насінні гарбуза можна порівняти за складом з оливковою олією.

–  Високий тиск: вони багаті калієм, який грає важливу роль в контролі артеріального тиску.

– запор: концентрація волокон в насінні гарбуза досить висока, що робить щоденне споживання відмінним засобом для профілактики і лікування закрепів.

–  шкіра, волосся і зір:  насіння гарбуза багаті вітаміном Е, з визнаною антиоксидантну активність і щоденне їх вживання бореться з передчасним старінням, а не тільки шкіри, але і клітин всього організму.

Вони також багаті вітаміном А, який запобігає очні захворювання, особливо такі як дегенерація жовтої плями і катаракта.

–  простата : вважається одним з кращих природних методів лікування в запобіганні проблем простати і сечових шляхів.

Рецепт для проблем простати : 150 г насіння гарбуза цілих (свіжих, в сирому вигляді, неочищених) додайте 1 л фільтрованої води і протягом 20 хвилин кип’ятіть. Дайте охолонути і процідіть. Випивайте по 1 склянці цієї води три рази протягом дня.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...