– Вона думала, що ми всі зобов’язані їм допомагати, але дуже помилилася

Мені 25 років. У мене чудова робота і молодий чоловік, з яким ми вже давно зустрічаємося і думаємо про весілля. У мене є власна однокімнатна квартирка, яка мені дісталась в спадок 10 років тому. До мого повноліття батьки здавали її квартирантам, а гроші відкладали мені на рахунок. У 18 я зробила там ремонт та з’їхала від батьків.

До знайомства зі мною, Максим  взяв собі квартиру в іпотеку. У нього померла бабуся, залишивши однокімнатну квартиру. Щоб нікому не було образливо, його батьки продали її, а гроші поділили між двома синами – ось цю частину грошей мій хлопець і вніс як початковий внесок. Зараз ми живемо разом з ним у його квартирі.

Його рідний брат свої гроші витратив на весілля: бачте, його дівчині захотілося красивої церемонії! А про те, де вони будуть жити після свого весілля, вони не подумали. Коли пройшло весілля, новоспечена невістка дізналася про те, що і у мого хлопця, і у мене є свої хоч і невеликі, але квартири.

Вона стала просити спочатку мого Максима пустити їх пожити, але він відмовив. Тоді вона звернулася до мене. Я сказав тільки, що «подумаю», навіть не відмовивши – і тут почалося!

Вона стала обзивати мене останніми словами, кажучи, що я жадібна, не маю ні краплі жалю. Від такого нахабства я просто розгубилася. Аня, стала погрожувати мені тим, що сім’я мого майбутнього чоловіка ніколи не прийме таку, як я. Я відмахнулася від неї, як від настирливої ​​мухи, вважаючи її слова, просто маренням. Але злості її не було меж.

Аня наговорила моїй майбутній свекрусі просто жахливі про мене речі: «Ви не уявляєте просто, на кому ваш син хоче одружитися! Так мені тут сказали по секрету, що вона вже була одружена і кинула дитину на свого чоловіка-інваліда. Така невістка зовсім вам не потрібна, це просто позорище! ». Все це вона сказала батькам Максима.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...