Вирішила зробити мамі сюрприз. Взяла її улюбленої їжі. Дзвоню в домофон. Ніхто не відповідає. Дивно. Знайшла запасний ключ. Відкриваю. Бачу чоловічі черевики. Знайомі, це були черевики мого чоловіка. Що я побачила, думаю, ви і самі здогадалися

Коли моїй мамі було 17 – на світ з’явилася я, у 18 вона вийшла заміж, а через 5 років розлучилася. у 24 знову вийшла заміж і знову не вдало.

Чоловіків мама завжди обирала багатьох, ставних, красенів. Коли ми йшли по вулиці з мамою і її черговим компаньйоном, здавалося, що старша сестра з хлопцем веде на прогулянку свою молодшу сестру. Вона відвідувала салони краси, купувала дорогий і стильний одяг, взуття. Ми кожні пів року літали за кордон на відпочинок.

Зараз їй 37, мені 20. Вона володіє двома салонами краси (спасибі черговому багатому залицяльникові), і невеликою кав’ярнею (її вона подарувала мені на 18-річчя). У нас завжди були чудові відносини. Ми, як кращі подружки, ходили в кіно, по магазинах, обговорювали хлопців. Ми були найближчими людьми одна для одної. Були …

Два роки тому, коли мені виповнилося 18 років, я познайомилася з Сергієм. Йому було 25. Нам було настільки цікаво разом, що було не до думок про різницю у віці. Кожен день після навчання він забирав мене і відвозив обідати в маленький італійський ресторанчик. Тоді він був уже заступником гендиректора в медіа-холдингу. Дуже добре заробляв. Я, до речі, вчилася на факультеті медіа-комунікацій. Він возив мене до себе на роботу, показав, як влаштований медіа світ, водив в студії звукозапису та інші робочі приміщення. Мені було дуже цікаво бути з ним. І йому.

Минуло пів року. Кращі пів року в моєму житті: квіти, прикраси, подарунки. А потім він запитав про мою родину. Мовляв, хоче познайомитися. Мені зовсім не хотілося цього робити. Як би я не любила маму, вона була не хорошою людиною. Вона б розтоптала його, незважаючи на хороший заробіток і приємну зовнішність. Я запропонувала не поспішати зі знайомством. А він наполягав. І заявив, що хоче, щоб я переїхала до нього. А тут без знайомства не обійтися.

Я відтягувала цю розмову, так минуло ще пів року. Ми відзначили першу річницю. І я здалася. Попередила маму, що ввечері прийду з хлопцем. Вона, природно, побігла в салон краси, і по нову сукню. Складалося враження, що вона готуватися познайомити хлопця, а не я. Вона була в своєму репертуарі. Замовила устриці, ікру, якісь морські гидоти, стейки, шампанське. Накрила стіл в кращому вигляді, тут їй спасибі.

Сергій приїхав красивий, як і завжди. Блакитна сорочка, світлі джинси, два величезних букета. Сіли. Почали базікати, їсти, пити шампанське. Все йшло гладко. Мама мовчала. Я була здивована. Щось з нею не так. Може, що трапилося. На маму це не схоже. Під кінець вечора вирішили з’їсти по шматочку торта. Сергій пішов на кухню різати десерт, а мама носила тарілки. Я відпочивала в кімнаті. Минуло 10 хвилин. Довго, думаю, піду подивлюся. Заходжу. І чи то від шампанського, чи то від спеки, мені здалося, що рука мами лежить на плечі Сергія. Мене пересмикнуло. Я моргнула. Але виявилося, що мама стоїть в двох метрах він мого хлопця. Відкинувши погані думки, я запропонувала якнайшвидше з’їсти торт.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...