– Моя пенсія – це діти і вони будуть нас утримувати

У Ніни з чоловіком велика трикімнатна квартира і троє дітей. Батьки вони просто ідеальні. Ніна ось уже п’ятнадцять років, з моменту першого декрету не працює, займається тільки дітьми та домом. І робить це вельми сумлінно.

З самого дитинства вона активно розвиває дітей, читає, малює, грає з ними, постійно щось вигадує, шукає нові ідеї, возить дітей по гуртках і секціях, водить на виставки та в театри. Діти серйозно займаються танцями, малюванням, спортом, мовами, старші вчаться в хорошій гімназії. Ніна активно бере участь у всіляких батьківських комітетах, знає всіх однокласників і їх батьків, постійно в курсі всіх справ.  Два рази на рік сім’я виїжджає у відпустку – батьки показують дітям світ, моря та океани, різні країни та міста. Плюс старших дітей обов’язково відправляють в хороші предметні табори.

Звісно, грошей на все це йде багато і тут спасибі батькові та чоловікові – це він забезпечує велику родину. Ніна з чоловіком вважають, що в розвиток дітей потрібно вкладати й економити на ньому не можна. Дітям вони дійсно дають все найкраще.

– Все це чудово, звичайно! – часто говорить Ніні мама. – Але … а як же ти сама? Тобі майже сорок років, а у тебе ні стажу, ні професії. Ти вся в батьківських комітетах і борщах. Сама по собі ти ніхто … Ще років п’ять і діти твої виростуть. А ти? Що ти будеш робити потім?

– Ой, мамо, перестань, знайду, що робити! – безтурботно махає рукою Ніна. – Буду читати, гуляти, квіти посаджу, запишуся на курси крою та шиття … До того ж через п’ять років виросте лише старший  і то не сильно. Іншим ще дорослішати й дорослішати. А там і внуки підуть!

– Читати, гуляти – це добре, а жити-то ти як будеш? – бурчить мама. – Вся надія тільки на чоловіка, який зараз заробляє. Але ж буває по-всякому. Роботу втратить, піде, захворіє чоловік – і що? .. Підлогу мити підеш – так ти й цього не вмієш толком. Ти сама навіть на мінімальну пенсію собі не заробила! Тобі не страшно взагалі думати про майбутнє? ..

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...