Ситуації, в яких варто прислухатись тільки до себе

Дуже часто ще з дитинства, ми отримуємо установки, які заважають нам бути щасливими. Часто нам повторювали, що треба бути добрими, допомагати іншим, поважати чужу думку та інтереси, прислухатись до старших.

На жаль, така життєва позиція майже ніколи не може нас зробити щасливими, адже живучи так, ми нехтуємо собою та своїми інтересами.  Насправді, для щастя та життя в гармонії з собою іноді слід побути егоїстом і навчитися говорити «ні» в деяких ситуаціях. Якщо давати негативну відповідь тоді, коли вам цього в глибині душі хочеться, можна швидше досягти своїх цілей в житті,  добитися поваги від інших та бути справді щасливими.

1. Жити так, як хочеться
Психологи радять намагатися по можливості робити те, що подобається і що відповідає нашим інтересам. Погоджуючись з ввічливості надати послугу або зробити щось незручне для себе, ми тим самим заганяємо себе в дискомфортні рамки заради чужого бажання. Не знецінюйте себе і говоріть тверде «ні».

2. Не йти на поводу у чужої думки
Ми боїмося висловити свою ідею, тому що думаємо, що над нею посміються. Або не наважуємося почати щось важливе для себе, здійснити мрію, піклуючись про те, що подумає оточення. За великим рахунком це чужі люди і їх слова засновані не на турботі про нас, а просто на бажанні здатись всезнайками.

3. Не оточувати себе невдахами
Люди з поганим настроєм, пасивні, вічно ниючі та незадоволені життям можуть заразити своїм песимізмом кого завгодно. Варто уникати енергетичних вампірів, які прагнуть вилити душу в серцеву жилетку.

4. Не покладатися на волю випадку
Бувають такі моменти, що змінити хід подій не в наших силах. Але в переважній більшості випадків людина сама коваль свого щастя. Не слід віддавати своє життя на вирішення випадковому везінню!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...