Як за допомогою ритуалу «грошова банка» залучити гроші і збільшити прибуток

Кожна людина хоче ставати багатшою день від дня. Матеріальні цінності завжди мали і матимуть важливе значення для більшості людей. Ритуал «грошова банка» допоможе підвищити доходи і оптимізувати витрати, інформує Ukr.Media.

Досягати своїх цілей у фінансовій сфері людям заважають їх негативні програми. Грошові медитації допоможуть позбутися від негативних думок і очистити свідомість від страхів, ілюзій, негативних емоцій і сумнівів, відкривши шлях для досягнення нових висот.

Підготовка до ритуалу

Вам знадобиться будь-яка банка — металева або скляна — і від 29 до 31 монети будь-якого номіналу. Не обов’язково використовувати для ритуалу монети з великим номіналом, тому що Всесвіт не розрізняє цінність грошей — він бачить тільки сам факт принесення дарів.

На ритуал знадобиться місяць, тобто від 29 до 31 дня, тому намагайтеся все робити правильно, щоб в кінцевому підсумку отримати необхідний результат. Даний ритуал проводиться раз на рік або раз у пів року, якщо ви відчуваєте брак удачі. Експерти відзначають, що частіше проводити його немає сенсу.

Як проводити ритуал «грошова банка»

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...