Дуже часто доводилося просити свекруху посидіти з дітьми, а вона молода і дуже самозакохана, не дозволяла дітям називати її бабусею. За дітьми свекруха майже не стежила, вони були віддані самі собі, робили все, що хотіли. У неї ж в голові були тільки її залицяльники, як не дивно. Але це був єдиний вихід з моєї ситуації, так як діти були самі вдома

Кілька років тому мій чоловік працював в дуже великій компанії і, буквально, гріб гроші лопатою.

Природно був дуже щільний графік роботи і це єдине, що мене не влаштовувало, тому що часу на сім’ю у нього практично не було.

Можна було сказати, що я одна виховую двох дітей. Вони дуже часто запитували мене: «чому тата ніколи не буває вдома? А я завжди жартувала: «Він заробляє гроші, вам на морозиво».

Він йшов вранці, коли вони ще спали, і приходив також, а іноді взагалі не приходив. Ще, він дуже часто мотався по відрядженнях, іноді виїжджав на пару-трійку місяців.

Сама я працюю в школі, і в той час дітей забирати з дитячого садка було проблематично, так як у мене, як не дивно, було багато роботи.

Я також допомагала соціальному працівнику з дуже складними і невихованими дітьми. Тому доводилося дуже часто просити свекруху посидіти з дітьми.

А свекруха молода і дуже самозакохана, не дозволяла дітям називати її бабусею. Вона говорила, що не дозріла ще для такого.

За дітьми вона майже не стежила, вони були віддані самі собі, робили все, що хотіли. У неї ж в голові були тільки її залицяльники, як не дивно. Але це був єдиний вихід з моєї ситуації, так як діти були самі вдома.

Моя подруга запропонувала найняти няню, але, чесно кажучи, я не дуже довіряю чужим людям, особливо коли справа стосується моїх дітей. Не те, що б я прямо трясучись над ними, але тим не менш, залишати їх на чужу людину я не хотіла і не збираюся.

Але один раз, коли я в черговий раз, коли я залишила дітей зі свекрухою, мені на роботу подзвонив сусід із сусідньої квартири і сказав, що у мене вдома крики і лайка.

Я відразу ж схопилася зі стільця і ​​як можна швидше поїхала додому. Приїхавши, я виявила, що вхідні двері відкриті. Зайшовши всередину, я, не знімаючи взуття, влетіла в вітальню.

Свекруха ридала, а поруч з ним сидів якийсь чоловік. Коли я запитала, що трапилося, вона розповіла, що вони з її залицяльником сиділи, дивилися телевізор і були зайняті собою, а мої діти втекли з дому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...