Восени закопала цілий помідор на грядці. Показую, що у мене виросло до середини літа

Думаю, багато хто стикався з тим, що на перших етапах, посадки і посіву овочів, у всіх городників прокидається великий ентузіазм, який з часом стихає. Саме тому до моменту, коли потрібно доглядати за культурами, вже у багатьох пропадає бажання займатися цим.

Моя знайома зіткнулася з такою ж проблемою. На початку сезону вона радісно їде на дачу, висаджуючи всі рослини, а ось після ніяк не доглядає за городом, лише іноді поливає грядки. Сама зізнається, що до червня вже не може дивитися на той город.

Уже виходячи зі свого досвіду, я запропонувала пропустити етап вирощування розсади і висадки її в грунт. Я їй розповіла, що сама завжди сію у відкритий грунт саме насіння, без будь-якої розсади.

Сама минулої осені, у вересні, закопала в землю два помідора на різних грядках. Овочі були без пошкоджень, середнього розміру, досить тугі. Я лише прибрала томатне бадилля.

Сапкою викопала невелику ямку, десь 15 сантиметрів вглиб. Пощастило, що зима була досить тепла, нижче 0 ° температура опускалася нечасто. Тільки ось навесні були заморозки до – 10 °.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...