Після розлучення моя мама поїхала в Італію. Вона добре заробляла, ми збудували будинок. А тепер мама приїхала і хоче виходити заміж і привести чоловіка в наш дім.

Після розлучення моя мама поїхала в Італію. Вона добре заробляла, ми збудували будинок. А тепер мама приїхала і хоче виходити заміж і привести чоловіка в наш дім. Не розумію, навіщо їй це в її 55 років

Нещодавно мама повернулася із заробітків, у мене зараз двоє дітей. Я думала, мама буде няньчитися з внуками, а вона мене ошелешила тим, що виходить заміж і чужого чоловіка приведе до нас додому.

Ніколи не думала, що це може статися в нашій родині. У нас завжди була, на мій погляд, ідеальна сім’я. У мене було щасливе дитинство. Я була абсолютно впевнена, що у моїх батьків у стосунках повна ідилія і взаєморозуміння. Тому для мене було потрясінням, коли я дізналася, що мої батьки розлучаються. Майже як грім, серед ясного неба. І головне, що я досі не знаю, яка причина була всього цього – чому батьки розлучилися.

Я дуже любила батька, ну і маму звичайно. Тому їх розлучення я пережила важко. Мені тоді ледь виповнилося вісімнадцять років. Згодом я, звичайно, звикла до цієї думки. Але мені було дуже шкода їх обох.

Після розлучення тато від нас пішов, а маму подружка покликала в Італію на заробітки. Чи то для того, щоб забутися, чи для того, щоб вижити, мама погодилася і поїхала. Я вже була тоді доволі дорослою для того, щоб залишитися на господарстві. А потім я вийшла заміж – у двадцять два роки. Через рік у мене народилася перша дитина.

В Італії мама була 10 років. Всі гроші, які вона там заробляла, вона присилала додому. Я з чоловіком будувала будинок. Нам вдалося збудувати чудову оселю. Я мріяла про те, як мама повернеться додому і ми всі разом будемо жити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...