Гороскоп удачі до кінця 2020 року: кого чекає успіх і приємні несподіванкиОвни

У вас з’являються можливості для здійснення особистих амбіцій, а перспективи на майбутнє здаються вам особливо райдужними. Завдяки успіху членів родини покращаться ваша репутація та статус. Є навіть ймовірність отримання незаслуженого визнання або нагород. Однак те, що легко дістається, легко губиться. Успіх можливий лише завдяки праці, наполегливості та цілеспрямованості.

Тельці

Для Тельців друга половина 2020 року також буде вдалим часом, але це стосується більше кохання та сім’ї. Якщо зважитеся одружитися цього року, то точно не прогадаєте, те саме і з купівлею житла. Крім того, представників цього знака очікують кар’єрні та ділові звершення, які допоможуть отримати нову посаду або фінансове благополуччя. Не бійтеся захищати свої переконання. Рік буде цікавим і вдалим, особливо якщо присвятите час літературній творчості, видавничому бізнесу, мистецтву або рекламі.

Близнюки

Результати цього року залежать від вашої розсудливості та здатності реально оцінювати ситуацію. Є можливість як збільшити статки завдяки зв’язкам з потрібними людьми, так і втратити все через марнотратство. Рік супроводжується змінами, а це не завжди сприймається з радістю, оскільки доводиться виходити із зони комфорту. Якщо ви приймаєте ці зміни, то вони підуть вам на користь.

Рак

Цей час буде для вас вдалий лише в тому випадку, якщо не перебуватимете довго на самоті. У суспільстві ви зможете знайти потрібних вам людей. Оскільки ваш успіх багато в чому залежить від навколишніх, інтенсивне спілкування буде корисним. Навколишні стануть для вас стимулом для розвитку. Створені вами нові союзи будуть перспективними. Самостійно не вийде вирішити юридичні питання, тому доводиться шукати фахівців. У спробах отримати допомогу з боку вас може очікувати розчарування.

Лев


Цього року ваша увага до власного здоров’я та фізичної форми має вийти на перший план. Масштаби вашої роботи та повсякденні обов’язки збільшаться, тому від вас буде потрібно більше енергії. Робота вимагає частих поїздок або підвищення кваліфікації. Ваші взаємини з колегами перейдуть на новий рівень. Однак на роботі можуть виникнути непорозуміння через ваше прагнення перебільшувати значущість виконаних завдань. Ваша праця буде визнана та щедро нагороджена лише з часом.

Діва

У Дів у другій половині 2020 року з’явиться реальна можливість поліпшити якість свого життя. Вас будуть супроводжувати корисні знайомства, творчий підйом і щасливий шанс. Здатність радіти зміцнить стосунки, вас може спіткати велике кохання або з’явиться дитина у родині. У вас вийде отримати підтримку колег і заступництво керівництва, а також зміцнити свій авторитет. Прекрасний період для самоосвіти, підвищення кваліфікації, залагодження юридичних формальностей, відкриття нових підприємств або реорганізації старих.

Терези

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...