Взяв чоловік на роботу племінника, а тепер погрози від сестри вислуховує і купу боргів виплачуєУ чоловіка і його сестри 17 років різниці. Мій чоловік молодший. Його батьки на пенсії, живуть в передмісті. У тата чоловіка – пасіка, а мама вирощує квіточки. У мого чоловіка, Дениса, свій автосервіс. Ні, це не велика шикарна будівля з 10 підйомниками і усміхненою дівчиною на ресепшені, які малює уява при слові «автосервіс». А звичайний капітальний гараж, з одним підйомником і малярною камерою.

Денис там не тільки власник, але і працює сам – машини фарбує. І кілька автослюсарів. Ціни чоловік не заламує, за якістю стежить, так що від клієнтів відбою немає. Вірніше – не було. Ні, ми не шикуємо, але і не бідуємо. Точніше буде сказати, що ми не бідували. А зараз ми в повній мірі усвідомлюємо, що таке борги.

А почалося все досить примітивно – сестра чоловіка, Дарина, попросила нас прилаштувати на роботу її молодшого сина. Гоша, племінник чоловіка, зовсім відбився від рук. Зв’язався з поганою компанією, ледве-ледве його перевели в 11 клас. Останньою його витівкою стала крадіжка накопичень, які Дарина відкладала на навчання Гоші в інституті. І вирішила Дарина зайняти сина трудотерапією, відмовившись годувати, поки він хоч щось не заробить своїми руками.

Зрозуміло, вона не морила сина голодом. Все, чим його годували, записувалося і приплюсовують до суми, яку Гоша повинен матері. Туди ж входило те, що він встиг витратити з вкрадених грошей йому на навчання.

Денис взяв племінника на роботу, на посаду принеси-подай. Не дуже велика робота, та ще й з невисокою зарплатою, але підліток хоч справою зайнятий, а не вештається вулицями і не чудить від неробства. Хоча, на мою думку, нехай краще б тинявся і чудив. Принаймні, тоді б він доставляв проблеми тільки своєї матері.

Тиждень тому я поїхала в пологовий будинок, за первістком. Чоловік пішов з роботи, щоб бути поруч зі мною в настільки радісний для нас день. У сервісі залишилися Дмитро Степанович – він перебирав двигун автомобіля А, а Гоша йому допомагав. Коли вони закінчили роботу, приїхав новий клієнт. Степанич загнав його авто на підйомник, оглянув, вони домовилися про ремонт, господар автомобіля Б залишив ключі і поїхав.

Дмитро Степанович дочекався дзвінка від господаря автомобіля А. Той повідомив, що не зможе забрати свого залізного коня, а приїде вранці, на наступний день. Залишивши одну з іномарок на вулиці – автомобіль А, Дмитро Степанович зі спокійною совістю пішов додому, розсудивши, що племінник начальника зможе все закрити і передати ключі дядькові.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...