Малина у власному соку – найкраща заготовка цієї цілющої ягідки. Бо так вона зберігає максимум вітамінів і смаку, варення дуже запашне і яскраве. Готувала так ще моя бабуся. Потрібні малина і цукор (1 столова ложка цукру не 100 грам малини), а також зовсім не багато часу. А як смачно з оладками!

Малина у власному соку – найкраща заготовка цієї цілющої ягідки. Бо так вона зберігає максимум вітамінів і смаку, варення дуже запашне і яскраве. Готувала так ще моя бабуся. 

Складові

Малина свіжа – 700 г

Цукор – 7 ст.л.

Малина у власному соку – смачна і дуже корисна заготівля на зиму. Таку малину можна додавати в теплий чай, можна використовувати для десертів, наприклад полити зверху морозиво. Також дуже смачна малина з млинцями або оладками.

Для приготування малини в власному соку на зиму береться 1 ст.л. цукру на 100 г свіжої малини. Банки слід вибирати, виходячи з обсягу малини. Якщо у вас малини 1 кг, то слід використовувати банку об’ємом 1 літр або 2 банки по 0.5 літра. У процесі стерилізації малина буде осідати і в підсумку вся увійде в банку.

Банки обов’язково потрібно простерилізувати разом з кришками зручним для вас способом і обсушити.

Малину потрібно перебрати, відкинути зіпсовані і м’яті ягоди. Для приготування малини в власному соку на зиму ягоди мити небажано, хоча якщо брати на ринку, то краще помити і обсушити.

Малину зважити і додати цукор з розрахунку 1 ст.л. на 100 г малини. Акуратно струснути миску, щоб цукор розподілився більш рівномірно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩

Loading...